Contacteer ons
Wenst u meer informatie over de machines die we verdelen of over onze service? Onze experten helpen u graag verder!
Cobelal BV Vinalmont
Rue de Villers 34, 4520 Vinalmont
Bekijk op google maps
Tel.: +32 (0)85 616 200
Cobelal BV - Erps-Kwerps
Peperstraat, 4A 3071 Erps-Kwerps
Bekijk op google maps
Tel.: +32 (0)27 594 093

Erps-Kwerps

Technische Assistentie

Technische dienst Landbouw
+32 (0)22 559 304

Wisselstukken Landbouw
+32 (0)22 559 301
parts@cofabel.be

Administratie

Erps-Kwerps
+32 (0)27 594 093
info@cofabel.be

Wanze

Technische Assistentie

Technische dienst Tuin&Park
+32 (0)85 616 205

Wisselstukken Tuin&Park
+32 (0)85 616 206
parts@cofabel.be

Administratie

Wanze
+32 (0)85 616 200
info.wanze@cofabel.be

Team
Specialist Precisielandbouw - België/Belgique
Matthias Appel
matthias.appel@cofabel.be
+32 473 785 057
Area Manager Landbouw - Vlaanderen
Bert Desoete
bert.desoete@cofabel.be
+32 473 200 414
Sales Manager Oogstmachines - België/Belgique
Erik De Ridder
erik.deridder@cofabel.be
+32 474 750 125
Sales Specialist Golfmachines - België/Belgique
Christophe Doubel
christophe.doubel@cofabel.be
+32 493 461 351
Area Manager Park & Tuin - België/Belgique
Joris Dekeyser
joris.dekeyser@cofabel.be
+32 479 95 20 56
Area Manager Kramer België & Pro Machines Oost- & West-Vlaanderen
Patrick Caenepeel
patrick.caenepeel@cofabel.be
+32 479 99 13 37
Area Manager Pro Machines Antwerpen-Vlaams Brabant-Limburg
Sven Vanluyten
sven.vanluyten@cofabel.be
+32 475 64 14 11
Sales Specialist Oogstmachines - België/Belgique
Frederic Hendrickx
frederic.hendrickx@cofabel.be
+32 477 776 360
Area Manager Agricole - Wallonie
Damien Mullier
damien.mullier@cofabel.be
+32 477 575 208
Area Manager Machines Pro - Wallonie
Frédéric Collard
frederic.collard@cofabel.be
+32 477 575 201
Specialist Agriculture de précision - Wallonie
Hadrien Callens
hadrien.callens@cofabel.be
+32 470 851 260
Area Manager Agricole - Wallonie
Henry Van Wonterghem
henry.van.wonterghem@cofabel.be
+32 477 707 096
Area Manager Kramer - Wallonie
Pascal Demartin
pascal.demartin@cofabel.be
+32 474 943 982

We helpen u graag!

Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

COBELAL BV – Cofabel
Aarschotsesteenweg 84, 3012 Leuven (Wilsele)
BTW BE 0408.456.706
RPR Leuven